Kamina väljatõmbeventilaator: kas see tõesti töötab? Siin on 20 head põhjust Gemi korstnaventilaatori paigaldamiseks.

Kamina väljatõmbeventilaator: kas see tõesti töötab? Siin on 20 head põhjust Gemi korstnaventilaatori paigaldamiseks.

Käes on head põhjused meie ventilaatorite valimiseks...

Gemi korstnaventilaator on palju enamat kui lihtsalt lisavarustus: see on hädavajalik kaaslane neile, kes soovivad tõhusat, turvalist ja puhtamat kaminat. Avasta 20 veenvat põhjust, miks paigaldada Gemi korstnaventilaator oma koju.

  • 1. Energiasääst: See maksab aastas vaid 10 eurot elektriarvet, tagades tõhusa ja ökonoomse kaminakasutuse.
  • 2. Vaikne töö: Töötab vaikselt, ideaalne kütte nautimiseks ilma heliliste häirimisteta, sobib avatud kaminatega, pelletiküttega ahjudega, termokaminate, grillide või puuküttega ahjudega.
  • 3. Lihtne paigaldamine: Lihtne paigaldada tänu komplektis sisalduvale kasutusjuhendile ja saadaval olevatele videotele üle 20 keele meie veebisaidil ja YouTube'i kanalil.

Muuda oma kaminat Gemi korstnaventilaatoriga ja naudi turvalisemat, puhtamat ja tõhusamat kodu.

Gemi universumis, oleme uhked tutvustama oma laia valikut kaminatõmbureid, igaühel onainulaadsed omadused, misrahuldavad meie klientide erinevaid vajadusi. Meie pühendumus tipptasemele on meid juhtinudmitmekesiste mudelitevalikuni, tagades, et iga detail oleks hoolikalt kavandatud ja hooldatud.

Kaminatõmburid"põhi": Tõmburid neile, kes otsivad usaldusväärseid ja tõhusaidlahendusi, pakume meiebaaskaminatõmburite valikut. Need mudelid on loodud pakkuma soliidseid tulemusi taskukohasehinnaga, tagadesefektiivse suitsu eemaldamise ilma kvaliteeti ohverdamata.
Peamised omadused: 300 °Cimemistemperatuur, 3-aastanegarantii ja 2500 m³/h imemisvõimsus.

Kaminatõmburid"professionaalne": Kui otsite professionaalset taset, midaiseloomustavad veelgi suuremvõimsus ja usaldusväärsus, siis meie professionaalsed suitsueemaldajad on ideaalnevalik.
Peamised omadused: 700°C imemistemperatuur, 6-aastane garantii ja 3800 m³/h imemisvõimsus.

Meie kollektsioon hõlmab ka mitmesuguseid eemaldajaid, mis on valmistatudkõrgekvaliteedilistest materjalidest,sealhulgas roostevabast terasest ja vasest.

Kaminatõmburid"teras": Terasest eemaldajad kehastavad kaasaegset elegantsi ja onehitatud vastu pidamaaja väljakutsetele, pakkudes tõhusat imemist ja stiilset stiili.

6-kiiruselineelektriline suitsueemaldaja,mis on täielikult valmistatud roostevabast terasest Aisi 304. Tänu oma struktuurile talubsuitsueemaldajakorrosiooni, mida põhjustavad ilmastikutingimused ja merevesi, tagades pikema kasutusea.Mootori võimsus 3800 m³/h,paigaldatav igale suitsutorule. Suitsueemaldaja vastupidav kuni 700 °C, tulekahju korral.

Kaminatõmburid"vask": Teisestküljest peegeldavad vasest eemaldajad mitte ainult klassikalist ilu, vaid omavad ka ajalevastupidavaidomadusi.
Vase suitsueemaldaja on Gemi elektriliste suitsueemaldajate tipptoodang.Valmistatud täielikultroostevabast terasest Aisi 304, tagamaks vastupidavust ilmastikutingimustele ja mereveele.Samuti on tähelepanupööratud esteetikale tänu vasekattele. Nagu professionaalne mudel "musta pea", imetaksevälja 3800 m³/h ja talubkuni 700 °C. Suitsuprobleemi lahendus tagatud. Ideaalne kaminatesse, ahjudesse, grillidesse,ahjudesse jne.10-aastane garantii suitsueemaldaja struktuurile.

Osta kohe!.