Minu kaminas tuleb suitsu! Mida ma peaksin tegema?

Minu kaminas tuleb suitsu! Mida ma peaksin tegema?

Miks teie kamin majas suitsetab?

Teie kamin on traditsiooniline ja võluv element kodus, kuid see võib muutuda õudusunenäoks, kui hakkab hoopis suitsu tootma, mitte soojust. See võib põhjustada ebamugavust, halbu lõhnu ning isegi terviseprobleeme maja elanikele. Vaatame üle selle probleemi kõige levinumad põhjused ja kuidas nendega tegeleda.

Kõige levinumad põhjused, mis mõjutavad kaminasüsteemi õiget toimimist, on mitmed, sealhulgas: valesti dimensioneeritud korsten; mitteisoleeritud külm korsten; kõver korsten; õhu puudumine ruumides; ebasoodne tuul; halvasti ehitatud korsten või halvasti kavandatud kamin.

Korstna pikkus võib samuti mõjutada suitsu esinemist. Kui korsten on liiga lühike võrreldes ruumi suuruse või tulevõimsusega, viib see halva õhuringluse ja suitsu kuhjumiseni.

Kuidas teada saada, kas teie kaminas on tõmbamisprobleeme?

Kui tegemist on kaminasüsteemi kasutamisega, on oluline mõista, kas korsten tõmbab õigesti. Halvasti tõmbav kamin võib põhjustada mitmeid probleeme, nagu suitsu levimine majas või süsinikmonooksiidi kuhjumine. Kodu ohutuse ja mugavuse tagamiseks on oluline ära tunda märgid, mis näitavad, kas kamin töötab korralikult.

Üks lihtsamaid viise tõmbamisprobleemide tuvastamiseks on suitsu jälgimine, mis väljub korstnast. Kui suits väljub ühtlaselt ja otse ülespoole, on see hea märk, et kamin toimib korralikult. Kui suits pöördub tagasi ruumi poole või levib külgedele, võib tõesti olla tõmbamisprobleem.

Teine märk, mida jälgida, on nõe esinemine kaminauksel. Kui nõgi koguneb klaasile kiiresti, võib see viidata sellele, et kamin ei saa piisavalt õhku põletamiseks. Sellisel juhul võib olla vajalik õhu sissevoolu avamist suurendada või eemaldada takistused.

Meie GEMI-ga on lahendus meie korstnaaspiraatoritega!

Meie tooted

GEMI universumis oleme uhked esitledes oma laia valikut korstna suitsuaspiraatoreid, millel on igale kliendile vastavate ainulaadsete omadustega mudelid. Meie pühendumus tipptasemele on viinud meid mitmekesiste mudelite valiku väljatöötamiseni, tagades, et iga detail on hoolikalt kavandatud ja valmistatud.

Põhilised kaminaspiraatorid: Neile, kes otsivad usaldusväärseid ja tõhusaid lahendusi, pakume oma liini põhilisi kaminaspiraatoreid. Need mudelid on loodud tagamaks tugevat jõudlust taskukohase hinnaga, tagades efektiivse suitsu eemaldamise kvaliteedi arvelt.
Põhilised omadused: 300 C° imemine, 3-aastane garantii ja 2500 M³/h imemisvõimsus.

Professionaalsed kaminaspiraatorid: Kui otsite professionaalset jõudlust, mida iseloomustab veelgi suurem võimsus ja usaldusväärsus, siis meie professionaalsed suitsu eemaldajad on ideaalne valik.
Põhilised omadused: 700 C° imemine, 6-aastane garantii ja 3800 M³/h imemisvõimsus.

Meie kollektsioon hõlmab ka mitmesuguseid eemaldajaid, mida on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, sealhulgas roostevaba teras ja vask.

Roostevaba terase kaminaspiraatorid: Roostevabast terasest eemaldajad kehastavad kaasaegset elegantsi ja on ehitatud vastu pidama ajaproovile, pakkudes tõhusat imemist ja läbimõeldud stiili.

Elektriline suitsu eemaldaja 6 kiirusega, täielikult valmistatud roostevabast terasest Aisi 304. Tänu oma struktuurile vastupidab suitsu eemaldaja ilmastikumõjude ja soolase vee korrosioonile, tagades suurema vastupidavuse aja jooksul. 3800m³/h mootorivõimsus, paigaldatav igale korstna suurusele. Suitsu eemaldaja vastupidav kuni 700 kraadi, tulekahju korral.

Vase kaminaspiraatorid: Teisalt mitte ainult ei peegelda vasest eemaldajad klassikalist ilu, vaid kiidelda ka vastupidavusega aja jooksul.
Vase korstna eemaldaja on Gemi elektriliste aspiraatorite tipptaseme mudel. Täielikult valmistatud roostevabast terasest Aisi 304, et võimaldada vastupidavust ilmastikutingimustele ja soolasusele. Silm esteetikale tänu vase kattele. Nagu professionaalne "mõõgapea" mudel, imab see 3800m³/h ja vastupidav kuni 700 kraadi. Suitsuprobleemide lahendamine tagatud. Ideaalne kaminale, pliitidele, grillidele, ahjudele jne. Garantii kogu korstna ventilaatori struktuurile 10 aastat.

Osta kohe aadressilt /aspirators, saatmine on tasuta ja kohaletoimetamine võtab alla kolme päeva.

Gemi universumis, oleme uhked tutvustama oma laia valikut kaminatõmbureid, igaühel onainulaadsed omadused, misrahuldavad meie klientide erinevaid vajadusi. Meie pühendumus tipptasemele on meid juhtinudmitmekesiste mudelitevalikuni, tagades, et iga detail oleks hoolikalt kavandatud ja hooldatud.

Kaminatõmburid"põhi": Tõmburid neile, kes otsivad usaldusväärseid ja tõhusaidlahendusi, pakume meiebaaskaminatõmburite valikut. Need mudelid on loodud pakkuma soliidseid tulemusi taskukohasehinnaga, tagadesefektiivse suitsu eemaldamise ilma kvaliteeti ohverdamata.
Peamised omadused: 300 °Cimemistemperatuur, 3-aastanegarantii ja 2500 m³/h imemisvõimsus.

Kaminatõmburid"professionaalne": Kui otsite professionaalset taset, midaiseloomustavad veelgi suuremvõimsus ja usaldusväärsus, siis meie professionaalsed suitsueemaldajad on ideaalnevalik.
Peamised omadused: 700°C imemistemperatuur, 6-aastane garantii ja 3800 m³/h imemisvõimsus.

Meie kollektsioon hõlmab ka mitmesuguseid eemaldajaid, mis on valmistatudkõrgekvaliteedilistest materjalidest,sealhulgas roostevabast terasest ja vasest.

Kaminatõmburid"teras": Terasest eemaldajad kehastavad kaasaegset elegantsi ja onehitatud vastu pidamaaja väljakutsetele, pakkudes tõhusat imemist ja stiilset stiili.

6-kiiruselineelektriline suitsueemaldaja,mis on täielikult valmistatud roostevabast terasest Aisi 304. Tänu oma struktuurile talubsuitsueemaldajakorrosiooni, mida põhjustavad ilmastikutingimused ja merevesi, tagades pikema kasutusea.Mootori võimsus 3800 m³/h,paigaldatav igale suitsutorule. Suitsueemaldaja vastupidav kuni 700 °C, tulekahju korral.

Kaminatõmburid"vask": Teisestküljest peegeldavad vasest eemaldajad mitte ainult klassikalist ilu, vaid omavad ka ajalevastupidavaidomadusi.
Vase suitsueemaldaja on Gemi elektriliste suitsueemaldajate tipptoodang.Valmistatud täielikultroostevabast terasest Aisi 304, tagamaks vastupidavust ilmastikutingimustele ja mereveele.Samuti on tähelepanupööratud esteetikale tänu vasekattele. Nagu professionaalne mudel "musta pea", imetaksevälja 3800 m³/h ja talubkuni 700 °C. Suitsuprobleemi lahendus tagatud. Ideaalne kaminatesse, ahjudesse, grillidesse,ahjudesse jne.10-aastane garantii suitsueemaldaja struktuurile.

Osta kohe!.