Miks paigaldada korsten selle ehitamise asemel?

Enamikus kodudes ehitatakse lõõride klemmidele sageli katused, mida nimetatakse korstnaks.

Need korstnad on ehitatud eesmärgiga täita erinevaid funktsioone ja suudavad lahendada erinevaid kriitilisi probleeme.

Lõõride levinumate probleemide hulgas, mida loodetakse lahendada korstna ehitamisega, on kindlasti vee imbumine vihma ja tugeva tuule korral või lindude sisenemine katuselt endasse lõõri. . või puhtalt esteetilise küsimuse jaoks.

Kõige sagedamini kasutatavad klassikalised korstnad on kindlasti tellis- või teraskorstnad. Kuid vaatamata nende korstnate ehitamisele, mis on mõnikord väga kallid, ei ole ülaltoodud probleemide tegelik lahendamine tagatud. Klassikalised korstnad tegelikult ei mõjuta suitsu ja korstna halva tõmbe probleemi.

Tegelikult, kui kamin suitseb seetõttu, et väljas on liiga tugev tuul või gripil on käänakuid või mitmel muul põhjusel, ei lahenda klassikaline korstnaventilaator seda probleemi üldse.

Lahendus, mis tuleb korstnasuitsu probleemi lahendamiseks kasutusele võtta, on paigaldada katusele gripi väljapääsu juures elektriline suitsuära, mida nimetatakse ka aspireerivaks korstnaks.

Gemi Elettronica pakub erinevaid elektriliste suitsuäratajate mudeleid; erinevate omadustega nagu imemisvõimsus, vastupidavus kõrgetele temperatuuridele, aastatepikkune garantii ja nende ehitamiseks kasutatud materjal.

Gemi Elettronica eesmärk on vastata positiivselt igale vajadusele ja suudab pakkuda topeltlahendust: korstna sees elektriline suitsuära.

Gemi Elettronica pakutav korstnaventilaator erineb klassikalistest müüritisest või terasest korstnaventilaatoritest, kuna tegemist on tulekindlast savist korstnaga.
See materjal sobib ideaalselt lõõride jaoks, kuna on vastupidav mitte ainult atmosfääri mõjuritele, vaid ka kuumusele.

Sellest lahendusest saadakse seega kahekordne eelis: esteetiline tänu kaasaegse korstnaventilaatori kasutamisele ja funktsionaalne, mis lahendab suitsuprobleemi tänu elektrilisele suitsuärastile.

Elektrilisel suitsuärul on ka elektrokeevitatud terasest linnukaitsevõre, mis tänu oma struktuurile takistab vee imbumist.

Gemi Elettronica savist korstnaventilaator ei vaja kokkupanemiseks liimi ja seda iseloomustab eelkõige ülalt avanev süsteem, mis võimaldab konstruktsiooni hõlpsalt eemaldada ja lahti võtta ning seetõttu on võimalik sekkuda mis tahes hooldussekkumisse.

Gemi Elettronica suudab seega vastata mis tahes vajadustele, nii esteetilistele kui ka konkreetselt lahendatavatele, mis on seotud kaminaga seotud probleemidega.