Gemi Elettronica

Our Technology for your confort

domenico-giangreco.png

GEMI kaubamärk sündis 1983. aastal tööstuselektroonika ja automaatika valdkonna spetsialisti Domenico Giangreco kogemusest. GEMI on alati silma paistnud oma kõrgtehnoloogia ja professionaalsuse poolest nii toodete disainimisel ja arendusel kui ka tähelepanuga kliendile. Selle fookuse osaks on võimalus testida tooteid 100 päeva jooksul koos täieliku tagasimaksega ja ilma põhjuste esitamise vajaduseta.
GEMI väärtusteks on tema tugevused: kvaliteet, õiglus ja klienditeenindus. Ettevõte on aastate jooksul silma paistnud korstnatõmbeseadmete tootmises, tõustes kogu maailmas sektori tippu.

Tootmise lipulaevaks on GEMI tolmuimeja, mis on Basilicata Innovazione (InnovationFactory Scarl) ja Basilicata ülikooli keskkonnatehnika ja füüsika osakonna koostöö tulemus projektis "Projekti väljatöötamise süsteemi optimeerimiseks". uuenduslik imemissüsteem".

Projektid ei piirdu aga sellega: GEMI Elettronica teeb koostööd ülikoolide ja erialainstituutidega, et uurida ja arendada tooteid, mis on alati esirinnas.

Meie kaminatõmbeseadmete sertifikaadid

Gemi Euroopas

Sertifikaadid

Gemi Elettronica - Registered Trademark